Chcete simíka nebo dům na objednávku? Více informací tady!
Chceš si nechat zhodnotit blog? Tady!

1.díl - Potřebuji vzduch a inspiraci

14. května 2011 v 21:23 | Maude
Zdravím, tak jsem se konečně překonala a nafotila první díl Extra-terrestrial(mimozemšťanek). Tenhle díl bude tak o ničem, no, ale časem se to rozjede . První díl je skoro vždycky o ničem.
Přeji příjemné počtení!!!

Vyběhla jsem z domu. Už jsem to nemohla vydržet.
Nemohla jsem vydržet to dusno. Naomi udělala svoje oblíbené jídlo: podzimní salát a potom, co jsem se jí zeptala, jestli to s tím salátem myslí vážně mi nabručeně řekla, ať si udělám svoje, když jsem tak bohatá, mám svoje peníze a mám svůj vlastní dům a vůbec nemusím bydlet u sestry, že tam bydlím jen z legrace a pracuju v módním průmyslu.
Omyl.
Já nejsem bohatá, nemám žádné peníze, vlastním jeden pokoj a kvůli tomu musím bydlet u sestry a vůbec tam nebydlím pro zábavu, ale vyhodila mě tam moje adopční máma, protože jsem si balila oblečení pod most a ještě horší - nemám práci. Nikde mě nevezmou, protože jsem modrá. Každý se na mě mždycky podívá, spraží mě ledovým pohledem a zamumlá, že tam nemají místo, že mají plno, přesto, že tam mají inzerát: HLEDÁME POKLADNÍKA
Přeběhla jsem přes silnici a vrhla se do parku. Běželo se mi blbě, měla jsem šaty, které byly upjaté přes stehna a běžela jsem na podpatcích, ale aspoň že jsem neseděla v místnosti s rybičkami a Naomi. Běžela jsem na své oblíbené místo, tam kde jsem nacházela útěchu. Nojo, to byste se divili, kdybyste ho viděli... Je to prostě obyčejné místo v parku, kde jsou šachové stolky. Divné, že? Člověk by řekl, že je to louka s kopretinami. Hold jsem mimozemšťan...
Vydala jsem ze sebe poslední síly a vyběhla na skálu a byla jsem tam. Na mém místě, na místě, kde jsem měla domov. Jsem samotářka a nerada jsem s Naomi. Teda, jsem s ní ráda doma, u televize, když se zrovna nehádáme, díváme se na Walk The Line (nepatří ke komiksu: dnes dávájí na Prima Cool!) s popcornem, ale nejsem v ní ráda ve společnosti. Nao je krásná a okouzlující a já jsem modrá a divná. Za ní jsem vždycky... neviditelná. Ne, to ne. Jsem viditelná, ale prostě divná. A to kluky odrazuje. Camille je odrazuje.
Pak jsem seběhla ze skály a pořádně se rozhlédla po keříkách a květinách. Za tolik let se to tu nezměnilo. Chodila jsem sem od svých pěti let. Tehdy jsem se naštvala na svou pěstounku a utekla jsem z domova pod doměnkou, že "půjdu do světa". Za pět minut jsem se zas vrátila domů, ale od té doby sem chodím. Je to tak úžasné, že to je stejné. Kdysi tady měli stavět silnici, to jsem se vyděsila, ale pak to stáhli. Je to klidné a tiché místo, tady.
Asi dvacet minut jsem tam stála a rozhlížela se, ale pak tam dorazili nějací turisté. Asi rusáci, pomyslela jsem si, poznala jsem to podle řeči. Nevšímali si mě, stojící tam jak solný sloup, ale blonďatý muž i těhotná žena si šli sednout k šachovému stolku a mlčky začali hrát.
Když tam byli lidé, to už nebylo pro mě, tak jsem šla do svého druhého utočiště: do umělecké galerie. Asi si teď říkáte: Pánebože, vždyť tam jsou vždycky lidi, nikdy tam nemůže být sama. Zase omyl. Tam mám taky svou místnost.

Vkročila jsem do své místnosti a mlčky se položila na sedačku. Tuhle místnost jsem milovala.
To místo bylo jako já. Bylo modré. Bylo tiché. Nikdo tam nebyl. Někdy se tam pár lidí podívalo, ale když viděli modrou místnost a modrou holku, rychle se obrátili na patě a zmizeli.
Po pár minutách jsem upadla do spánku. Zdálo se mi....

Tak co, jak se vám to líbilo?

Po tomhle dílu jsem se s Camille jaksi ztotožnila, a co vy?

1.Co myslíte, že se zdálo Cami?
2.Co se vám líbí víc, Naomi nebo Noemi? Pořád se mi to plete .
3.Mám pokračovat?
4. Líbí?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kajufka007 kajufka007 | Web | 18. května 2011 v 14:43 | Reagovat

1.Voda.Něco o vodě...
2.Naomi
3.Jo!Už se těším na pokráčko!
4.MOC... :-D

2 smiley-island smiley-island | Web | 17. prosince 2011 v 17:59 | Reagovat

.netuším
2.Noemi
3.jj :!

4. jj je to krasne

3 hedvika369 hedvika369 | Web | 15. ledna 2012 v 14:14 | Reagovat

pokračuj!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama