Chcete simíka nebo dům na objednávku? Více informací tady!
Chceš si nechat zhodnotit blog? Tady!

Myška Anetka

29. května 2011 v 18:09 | Maude |  O mně aneb mé kecy
(Omlouvám se, že je fotka našikmo....)
Tak, tady vidíte jedinečnou Myšku Anetku. Chci, abyste byli aspoň trochu natěšení, více pod perexem...

Myška Anetka je Ikeácká myška, kterou jsme dneska koupily s mámou. Byly jsme spolu v Ikea, s účelem koupit šanony do knihovny, ale nakonec se s toho vyklubalo: Tři kruhové krabičky, velká, střední, malá, bábovičky pro mou tříletou sestřičku, velká krabice, i ty slibované šanony, koupily jsme i tácy, troje bačkory, a to mi máma ještě málem koupila závěsy (které moc a moc chci, ale jakmile jsem viděla cenovku, tak...) a koupily jsme ovšem i slavnou Myšku Anetku.
Přijeli jsme domů (měkké i je tam proto, protože jsme jeli celá rodina, táta s Klárou(sestřička) byli na hřišti, ovšem klouzala a houpala se jenom Klára) a táta jel na fotbal. Já napsala první díl příběhu No More (najdete tu) a máma probírala hrníčky, které byly zabalené v novinách a dlouho je nikdo nepoužíval. Klára šla spát, a jak říká máma: Jakmile čuchla k polštáři, usnula.
Dopsala jsem článek a šla jsem si povídat s mámou do kuchyně a pak jsem se šla kouknout na ICQ. Tam jsem si popovídala s kamarádkou, ale slyším jakési zvuky z ložnice, kde spí Klára. Nakoukla jsem tam a Klárka sedí na posteli, obličejíček uplakaný, v ruce drží medvídka a pláče. Ihned jsem zavolala mámu, a ta jí pochovala a podle toho, jak říkala: "Muchá, muchá" jsme pochopily, že tu byla moucha, kterých se Klárka hrozně bojí. Uchlácholily jsme jí (teď spokojeně papá koláček a kouká se na Krtka) a já jí předvedla Myšku Anetku. Navrhovala jsem jí Myšku Klárku, Myšku Báru, Myšku Petru, ale své "Aňo" řekla jen na Myšku Anetku. Klárka byla oblečená, ale chyběla jí jedna bačkůrka, tak jsem s Myškou začala přeskakovat přes byt, a za Myšku mluvila vysokým pisklavým hláskem. Udivilo mně, že se mi ani nedívala na pusu... No, a pak jsme jí vybraly korálky a udělaly jí improvizovaný domeček:
Haha, je to kolíbka, ale mně nic jiného nenapadlo....
Tak co, líbilo se? Já to sem původně nechtěla dávat, ale nedalo mi to....
Rubrika: Do této rubriky budu vkládat věci, co se mi honí v hlavě, vtípky i ostatní věci z mé rodiny, prostě jakoby deníček, ale nechtěla jsem to tak pojmenovávat, protože je to blbost. Deníček je jen pro Vás samotného, ale tady si to může přečíst KAŽDÝ.
A jestli mi sem někdo bude psát blbé a sprosté komentáře, ušetřete si to. K čemu vám to je? Když to napíšete sprostě a hanlivě, můžu vás akorát tak zablokovat a máte po ptákách, kdežto když to napíšete rozumně, trochu mile, tak vás nebudu blokovat, přijmu kritiku a kouknu se na Váš blog. Doufám, že se tu najde aspoň někdo takový.
Jestli chcete další informace o Myšce, neváhejte psát! Sami ji taky můžete mít, stačí si zajet do Ikea!
Maude
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lowu Lowu | Web | 30. května 2011 v 14:50 | Reagovat

Poslala jsem ti na mail objednaný design ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama