Chcete simíka nebo dům na objednávku? Více informací tady!
Chceš si nechat zhodnotit blog? Tady!

3.díl-NoMore

14. června 2011 v 12:47 | Maude |  No More
Voi'alá!!!!
Tak, už je tu třetí díl No More. Je tu trochu se zpožděním - prostě nebyl čas, ale konečně je tu! Možná to někoho nebaví, má radši komiksy, ale já to budu psát i pro tu trošku. Mě to baví a jim to udělá radost...
Hm... Co ještě dodat??? Ve Španělsku bylo krásně .
Klik na celý článek:

Bec počkala, dokuď si nebyla jistá, že je Brice neslyší a vyjela na kamarádku: "Co to má znamenat?"
Zee se zatvářila nejdřív překvapeně, pak naštvaně a nakonec se pokusila o sexy pózu. "Pozvala jsem Brice, no a co? Já si můžu pozvat koho chci!"
"To je sice pravda, ale ne do domu svý kamarádky!"
Kenzie si odfrkla. "Já vás chtěla pozvat na zmrzlinu nebo do kavárny. Ale z kamarádského srazu můžu klidně udělat romantické rande v parku."
"Tak si běžte, O.K. Já si kvůli tobě uvolnila odpoledne, a ty si přitáhneš kluka. Teď jsem klidně mohla být v jízdárně a jezdit na Fridayovi. Blíží se mistrovství, ty to víš, a já musím hodně trénovat a přesto mi to volné odpoledne necháš takhle promrhat!"
"Já tě neprosila!!!!" zaječela Zee a otočila se do kuchyně.
"No jasně, odejdi si! Zbabělče!" zasyčela Bec a zamířila do pokoje.
"Bricey, milovaná ti odchází, možná bys měl jít." zabručela, když otevírala dveře svého pokoje. Ale to, co uviděla se jí moc nelíbilo.
Brice tam seděl na její posteli, velké černé oči do široka otevřené, zíral do malinké tlusté fialové knížky, do Deníku koně. To je Beckyina nejoblíbenější knížka - nikomu ji neukazuje, ani Zee, ani mámě. Proto ji moc nepotěšilo, že ji drží v ruce kluk, kterého zná ani ne hodinu. Nevěděla proč, ale měla pocit jako kdyby do ní kniha proudila jakési napětí a sílu, že má patřit jen jí. A teď ty myšlenky závodního koně Wensona sdílel i tento kluk, sdílel i tu sílu...
"Eh...Eh!" Na nic víc se bec nezmohla.
"Já..j-já se omlouvám, Bec. Hrozně moc se omlouvám, promiň, promiň mi to, já neměl, hrozně se ti omlouvám, když já..." koktal Brice a mezitím odložil knihu zpátky do nočního stolku.
Bec se zahleděla do očí toho velkého kluka. "Máš pravdu, neměl si."
Brice se zatvářil zahanbeně. "Ještě jednou se omlouvám."
"Možná bys měl jít." Becky se pořád dívala do prázdna.
"J-jo."
Becky se posadila na macatého koně, lehce ho klepla, a ten tryskem vyrazil. První překážku přeskočil snadno, kdežto vyšší mu nešla a třetí probořil. Slalom udělal těžko - pletly se mu nohy - a na cílovou rovinku sotva dobelhal. "Prrr!" zakřičela Bec a vzdychla.
"Ach jo, Polly." Ještě jednou vzdychla a lehce seskočila s Jacky. "To nejde. Vůbec to neumí, měli byste jí prodat." Toužebně se zadívala ke stáji, kde bylo ozdobným písmem napsáno "Friday".
"To ne. Jacky je tu kvůli tomu, abychom jí vycvičili a dali do formy a aby mohla závodit proti Fridayovi. Ten je sice skvělý, ale k čemu nám je cvičit už tak dobrého koně, když tu máme ještě horu špatných? Pár týdnů teď budeš muset cvičit na Jac a nakonec z ní bude pěkná štíhlá klisnička." rozhodla cvičitelka Polly.
"Ale co mistrovství? Musím pořád cvičit, ale nemůžu na něj jet na Jacky. To bych byla ještě pod posledním místem!" vyjekla Becky.
"Neboj," uklidňovala ji Polly. "Na mistrovství samozřejmě pojede Friday, ale Jac, chudák, potřebuje taky trochu proběhnout."
"Ale co Maya?" zeptala se Becky Polly a očima sjela k pihaté blondýnce. "Dlouho přece hledá koně, tak si může vycvičit Jacky."
"Hm," přikývla Polly. "Co ty na to, Mayo?"
Maya si prohlédla Jac a zavrtěla se. "Ne. Já už si svého koně našla." Becky zpozorovala, že stojí před stájí klisny Sammy.
"Já-já myslela, že Sammy je kůň Iny." podivila se Bec.
"Jo, ta si vzala Ronalda."
"Ale Ron je přece Jima."
"Jo, ten si vzal... No, to je moc složité. Polly došla k tomu, že musíme mít změnu."
Aha, tak proto si musím vzít Jacky, pomyslela si Bec.
"Polly! Polly! Je tu, honem!!! Ten kluk!" zaječela Lila, která běžela přes celou dráhu a v ruce držela jakýsi tlustý formulář.
"Ó bože, ale jakého si vezme koně? Myslela jsem, že přijde zítra..." Polly běžela do kanceláře.
Asi po půl hodině Polly přišla. V ruce držela koňskou "helmu", bič a taky kartičku - průkazku, že sem opravdu patří. Becky se trochu natáhla a spatřila šourající se nohy a hřívu lesklých černých vlasů. Trochu poustoupila a spatřila známé černé sklopené oči.
"Děti, to je Brice Clearwater," řekla Polly pyšně. "Váš nový člen."
1.Jak bude Bec reagovat na nového člena?
2.Co myslíte, bude Brice chtít Fridaye?
3.Jak ho vezmou ostatní členové jízdárny?
4. Líbí? Mám pokračovat?
Doufám, že se díl líbil. Příště budu možná psát v ICH formě, asi z Briceovi strany. Souhlasíte?
Když tu bude pět komentářů, bude čtvrtý díl =D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jakého koně bys chtěl/a?

Fridaye
Jacky
Sammy
Rona

Komentáře

1 Lowu Lowu | Web | 15. června 2011 v 19:42 | Reagovat

Super :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama