Chcete simíka nebo dům na objednávku? Více informací tady!
Chceš si nechat zhodnotit blog? Tady!

Chalupa

3. července 2011 v 21:24 | Maude |  O mně aneb mé kecy
Takže je konec víkendu, ale to nám, školákům, vůbec nevadí. Někdo z vás možná odjíždí na chalupu, k moři, za babičkou... Já jsem včera z chalupy přijela, protože mě rodiči z jednoho týdne omluvili. Zítra pojedeme s tátou na chalupu - tamta byla pronajatá, na týden - a táta tam bude sekat, napouštět, nafukovat... Nejdřív jsem s ním nechtěla jet, ale když jsem zjistila, že tam bude Nicholas - milý, hezký, sympatický... A ty jeho vlasy! Mimochodem, je to španěl. Dám vám sem možná fotku, až přijedu... - tak jsem souhlasila.
Dneska jsem měla líný den. Máma vybalovala kufry, Klárka zlobila a hrála si a já se jenom tak plemcala po bytě. Nejdřív jsem Klárčinýmu miminku uháčkovala polštář - a poctivě jsem ho vycpala - a pak, když jsem zjistila, že k tomu miminku ta příšera ztratila mojí dva dny dělanou dečku, hecla jsem se a uháčkovala jí další. Pak jsem přečetla pět kapitol "Baletní střevíčky: Staří a noví přátelé" a dočetla "Harry Potter a Relikvie Smrti" a nakonec jsem se vrhla na malování. S kamarádko Lindou - Vietnamkou - kreslíme ve volným čase časopisy. Ona má časopis Legue - vznikl z Anglického nebo Amerického časopisu Vouge - a já píšu časopis Rainbow. Není to vlastně časopis - je to módní katalog. Linda chce být módní návrhářkou, takže je to pro ní taková zkušenost a já... Nemám ve své buducnosti jasno, jen že budu mít manžela a děti. A hlavně práci.

Půjčila jsem si od mámy foťák a nafotila jsem výtvory, co jsem dneska do svého katalogu nakreslila. Vrhla jsem se na svatební číslo... Ani nevím, proč svatební!
Eh, omlouvám se, že jsou nakřivo...
No...


Omlouvám se za špatnou kvalitu, nechce se mi je upravovat...

O pondělí a úterý nebudu nijak mimořádně aktivní - ale budu přidávat články. Tu download, tu "deník", tu povídka...
Hm, co ještě dodat? Doufám, že:
*jste si víkend užili.
*se vám fotky líbily.
*pojedete někam na dovolenou.
*i když pracujete, snažte se víkendy relaxovat! Je přece léto...
*se vám článek líbil.
*jste se při čtení tohohle článku neunudili k smrti.
Tak bye, bye, zítra!
P.S.: Možná že ještě přidám download...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama