Chcete simíka nebo dům na objednávku? Více informací tady!
Chceš si nechat zhodnotit blog? Tady!

Dočasná neaktivita

8. července 2011 v 17:06 | Maude |  O mně aneb mé kecy
Jak už jsem se (asi) zmiňovala, od 9.7 do 25.7 tu nebudu. Přednastavila jsem články, ale v intervalech po dvou dnech. Já hloupá jsem si nechala zhodnotit blog, takže aktivita bude blbá . No nic.
Takže tu nebudu čtrnáct dní, pojedu na chalupu na čtrnáct dní. Máma balí věci, Klára (jako vždy) zlobí a já se (opět) tak plemcám doma. Už se hrooozně těším, až pojedu na chalupu, za kamarádkami (vlastně za kamarádkou), na čerstvý vzduch a ne být pořád zalezlá ve smrduté ošklivé Praze.

Ještě předtím jsem tam (na chalupě) byla s tátou na dva dny. Táta posekal snad celý pozemek (a to je fakt, fakt velký) a pak napustil bazén. Dokonce říkal, že se těší do práce .
Eee... co jsem vám to chtěla říct?
Už vím!
Když jsme vlezli do baráku, začalo tam něco smrdět. Já to cítila, nevím, jestli táta taky, ale nemluvili jsme o tom. Pak jsem prohodila jednoduché: "Tati, co to tady smrdí?"
Táta mi řekl, že nám v baráku běhají kuny. My totiž na naší chajdu moc nejezdíme, jen v létě a pak v zimě na víkend na "Apaluchu" (znáte to?), takže si milé kuny a myši si na půdě zřídily sídlo. celý dům páchne od nich, ne moč, ale zvířátka. A táta si zahrál na deratizátora.
Příští den ráno jsme se vzbudili v deset (šli jsme totiž spát v půl jedný ráno) a šli jsme pro snídani. Ulovili jsme si pár koblížků a rohlíhů a táta se od paní Krátké dozvěděl, že nemají rádi hluk. Táta otevřel venkovní dveře, takže se dům trošku vyvětral (to mi bylo jedno, stejně jsem celý den hopsala na trampošce u kamarádky) a pustil jim rádio na plný pecky. Ještě k tomu začal sekat tu trávu (metr deset). Příští den mi oznámil: "Včera měli rádio Kiss, dopoledne jsem jim pouštěl dechovky a teď (odpoledne) jim pouštím klasiku." Načež jsem dostala záchvat smíchu.
Takže zítra jedeme na chalupu a doufám(držte nám palce!!!), že bude teplo na koupání. Jestli mě máma zase donutí vyfotit se s Nicholasem (P.P.S.: Vyrostl snad o pět cenťáků!), tak vám sem fotku seknu.
Hezké prázdniny přeje,
Maude
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bee♥Free Bee♥Free | Web | 9. července 2011 v 11:37 | Reagovat

Taky bych chtěla někde chatu ... sice jsem z vesnice, ale mít někde chatu třeba v Čechách, na Jižní Moravě by nebylo k zahození :) ... hezky si to užíj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama