Chcete simíka nebo dům na objednávku? Více informací tady!
Chceš si nechat zhodnotit blog? Tady!

Grrr....

21. července 2011 v 17:31 | Maude |  O mně aneb mé kecy
Ach jo. Teď jsem na chalupě, to už víte, že? Včera na mě přišel nápad na komix (přišel po přečtení Harryho Pottera, což nechápu...) a já musela vytvořit postavy a začít fotit. Tento článek se měl jmenovat: "Money isn't everything - úvodní díl" (což v překladu znamená: Peníze nejsou všechno), ale jelikož nám tu internet obstarává malinká wifina, ještě s mizerným signálem v Lužických horách. Zkusila jsem úvodku nahrát, ale wi-fi blikala tak horečně, že jsem se bála, že krabička vybouchne a navíc to šlo hro-zně po-ma-lou-čko. Raději jsem to zrušila a šla si snad potřetí za týden číst děti z Bullerbynu, protože jsem si já pitomá vzala na čtrnáct dní jen šest knížek.

Ale na druhou stranu se do Prahy docela těším. Tato vesnička s příjemným letním vzduchem mi možná bude přes rok trošku chybět, ale vždyť jsem jedu příští rok zase! Těším se do Prahy proto, protože si na noťasu zapnu naše příjemné tiché připojení a já vám sem seknu úvodní díl + 1.díl, možná i druhý. Začlo mě to bavit :-) První díl bude trošku nudný, ale časem se to rozjede. Roli tam bude hrát hlavně romantika, takže jako E.T.
Jen tak info:
1. Extra-terrestrial nebude pokračovat. Musela jsem si přeinstalovat hru, aby mi vůbec fungovala a E.T. tam samozřjmě nejsou. Nechce se mi shánět tamty downy. Možná, že je někdy vytvořím znovu... Ale abych pravdu řekla, už si ani nevzpomínám na jejich příjmení :-D
2. Možná, ale opravdu možná tu bude letní design... Nebo nějaký nový. Ale zatím s tím nepočítejte.
Doufám, že si užíváte prázdniny jako já a doufám, že nemáte kamarádku s něčím zlomeným (jako já).
Zdraví vás vaše
Maude
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama