Chcete simíka nebo dům na objednávku? Více informací tady!
Chceš si nechat zhodnotit blog? Tady!

Money isn't everything - úvodní díl

22. července 2011 v 14:36 | Maude
Vrátila jsem se z dvouhodinové procházky, nechala nahrávat fotky na úvodní díl a ohřála jsem si špagety. když jsem si s plným břichem špaget sedla k noťasu, zjistila jsem, že se fotky nahrály!!!!!! Konečně jsem sem mohla dát úvodní díl! No, nebudu napínat :-)


To jsem já. Nicoletta Wooldridgeová. Je mi 25 let. Bydlím tady, v Sunset Valley, ve velkém domě. Moji rodiče byli bohatí, ale před dvoumi lety nabourali do stromu, a všechen majetek spadl samozřejmě na mě, protože jsem jedináček. Zjistila jsem, že měl táta účty, o kterých jsme já ani máma nevěděly. V těch kartičkách se skrývali pěkné 4 000 000 simoleónků. V tomto domě bydleli, já si ho nechala zrekonstruovat, aby mi to vyhovovalo. Mohla bych třeba bydlet v nějaké pětipatrové vile u moře, ale mě stačí tento "skromný" domeček.


A tohle je moje spolubydlící Samantha Scoopová. Je o dva roky starší než já, takže jí je 27. Už je to čas na děti, že? Ale ona má narozdíl ode mně přítele. Prachatého architekta, kterému jsou 30. Ale oba se shodli na tom, že děti nikdy mít nebudou - do čtyřiceti budou chodit vymetat bary a pak se usadí někde v Bridgeportu a budou vzpomínat na staré dobré časy. A dokonce tvrdí, že nebudou mít ani svatbu. A když jo, Sam v kožených pouzdrových šatkách do půli stehen, on bez trička v nějakém Bridgeportském baru. Blázni.
Kdyby Sam chtěla, mohla by mít slušné vzdělání. byla chytrá, dokonce jeden čas chodila na vysokou, ale pak kvůli tomu svému architektovi - jmenuje se David Vorson - vejšku ukončila. Má svůj vlastní byt, 2+1, ale teď už bydlí u mě. Dřív ke mně chodila jen na den, někdy přespala, ale do jejího domu se nastěhovali nějací chuligáni a Sammy se začala bát. Tak se nastěhovala ke mně.

Úvod byl krátký, já vím, ale je to úvod, ne?
Nevím jak vy, ale mně neuvěřitelně štve způsob nového vkládání obrázků. Musím mít dvě záložky a neustále se vracet ze stránky na stránku a klikat "Kopírovat adresu URL obrázku". Proč to nemůžou nechat tak, jak to bylo?
V blízké době tu bude první díl :-) Vaše Maude
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 hedvika369 hedvika369 | Web | 22. prosince 2011 v 9:43 | Reagovat

hezký úvod :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama